Практичний психолог - Тамара Євгенівна Мазур
Освіта - повна вища. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченка, 2010 рік.
Кваліфікаційна категорія - "спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії"
Графік роботи:
Понеділок 8.00 - 12.00
Вівторок 8.00 - 12.00
Середа 8.00 - 12.00
Четвер 12.00 - 18.00 (консультативний день)
П'ятниця 8.00 - 12.00
Коли потрібно звертатися до дитячого психолога:
Втрата контролю, коли поведінка дитини стає некерованою і стає все важче спілкуватись з нею.
Страхи, якщо у дитини постійний страх темряви, страх залишатися одному в кімнаті, страх перед дощем, грозою, сильним вітром. Деякі діти бояться комах, тварин, незнайомих людей.
Сором’язливість, коли дитина уникає контактів з однолітками, надмірно чутлива до критики, не проявляє ініціативи, не захищає себе.
Агресивність. Малюк сердиться на батьків, може образити іншого, заподіяти біль собаці або кішці, демонстративно зламати іграшку, оголосивши, що вона йому не подобається.
Надмірна активність. Вона стає причиною злості, порушення планів, невдач та інших неприємностей не тільки для дитини, а й для батьків. Особливі ситуації. Психіка дитини дуже крихка і вразлива. У житті часом бувають такі ситуації, з якими важко впоратися навіть дорослим. До них відносяться смерть одного з членів сім’ї, розлучення батьків; поява нового члена сім’ї; похід в дитячий сад або в школу; серйозна хвороба дитини; насильство по відношенню до самої дитини або у нього на очах.
Але було б неправильно думати, що психолога потрібно відвідувати тільки у випадках проблемних ситуацій. Якщо в родині панує любов і злагода і немає проблем, бажано просто прийти, щоб виявити потенційні можливості дитини: задатки та здібності, як краще розвивати гармонійну особистість.
Інформація для батьків:
Як батькам спілкуватися з дитиною у період адаптації
Підготовка до школи: напрямки роботи вдома
10 стресогенних чинників та їх вплив на психіку дитини
Всеукраїнська програма "Ти як?"
Робота з дітьми: