понеділок, 13 грудня 2021 р.

Долоньки - не для биття!


 
Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

На сьогоднішній день кожна п’ята дитина у Європі стає жертвою насильства. 
Саме тому важливо починати бесіди з протидії насильству вже з дітьми дошкільного віку  та давати елементарні знання, які допоможуть захистити себе. 
Практичний психолог Мазур Т.Є. провела з дітьми групи старшого дошкільного віку  бесіду «Долоньки – не для биття!» та разом створили колаж, дошкільнятам дуже сподобалось обводити та розмальовувати свої долоньки. Діти згадували та називали різні варіанти – а для чого ж людині долоньки? Відповіді дітей були щирими та наповнені добротою, наприклад: обіймати маму, триматися за руки з друзями, дарувати подарунки, малювати фарбами, грати з іграшками, складати лего, готувати їжу, тримати банан чи яблуко, складати речі, гладити кошеня та інше.  Діти усвідомили, що краще долоньками робити добро, а не принижувати гідність людини.

Немає коментарів:

Дописати коментар