Різновікова група "А"

Група №6 "Грушка"

Вік дітей - 4-6 років 

Вихователі:

Ленок Людмила Павлівна

Стичинська Ганна Олександрівна

Помічник вихователя:

Ворон Лариса Анатоліївна

Робота з дітьми

В освітній роботі вихователі використовують інноваційну педагогічну технологію Овіда Декролі та оздоровчу технологію кінезорефлексотерапія.

 Група працює за інноваційною технологією бельгійського лікаря, психолога, педагога Овіда Декролі. Процес навчання читанню за технологією О. Декролі  цікавий, але складний і відповідальний: під час читання цілими словами  в ньому беруть участь мислення, мовлення, сприйняття, пам'ять, уява, слухові та звукові аналізатори. Він тісно пов'язаний з усіма видами діяльності і поділяється на чотири періоди:

І – інтуїтивне читання слів – назв предметів навколишнього світу;

ІІ – аналіз знайомих слів та виділення букв;

ІІІ – подальше ознайомлення з буквами, конструювання невеликих слів (спочатку за аналогією, потім - самостійно) та свідоме читання цих слів;

ІV – подальше конструювання коротеньких слів (іменників, прикметників, дієслів) зі знайомих букв, свідоме читання й аудіювання слів, конструювання та читання невеликих речень.

Навчити дітей читати в ранньому віці - означає підготувати їх до самостійної роботи з текстом, опанувати грамотним письмом, прищепити любов до читання. Читання - це і засіб, і одна з умов загального розвитку дітей.

Кінезорефлексотерапія –контактний масаж стоп за допомогою різної жорсткості поверхні природного матеріалу. Суть методики полягає у ходінні босоніж по спеціальній доріжці з різною жорсткістю покриття. Це дає змогу додатково впливати на рефлексогенні зони та біологічно активні точки стоп. Методика передбачає 10 основних позицій стоп під час рухів. 

Рухи виконуються невеличкими кроками , зі швидкістю 60-80 кроків на хвилину. Курс включає 10-15 сек. Термін однієї процедури -20- 25 хв. 

Кінезорефлекстотерапія має регулятивний вплив на функціональний стан всього організму , а також і на окремі органи та системи, поліпшує обмінні процеси.